Architektonické poradenstvo SMALL
Pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu a postačí im prvotný nápad a rýchla rada vo forme jednoduchého grafického výstupu, skice, alebo referenčného príkladu.

Architektonické poradenstvo SMALL

Pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu a postačí im prvotný nápad a rýchla rada vo forme jednoduchého grafického výstupu, skice alebo referenčného príkladu.

Zariaďujete deťom izbu a pomohlo by vám, keby ste videli viacero možností rozmiestnenia nábytku v miestnosti? Alebo bývate v malom byte a chcete dieťaťu vytvoriť kútik na hranie v spálni tak, aby ste priestor využili čo najefektívnejšie? Prípadne by ste potrebovali zladiť farby a jednotlivé materiály aby spolu ladili?

Odpoveď na tieto, ale aj iné otázky vám prezradí rýchly koncept, ktorý vám pri zariaďovaní môže pomôcť.

Príklad, ktorý je k tomuto typu poradenstva uvedený, rieši viaceré alternatívy zariadenia spálne. Podmienkou však bolo, aby v nej mohol byť aj malý hrací kútik pre dieťa. Ak vás príklad oslovil a chcete si ho preštudovať podrobnejšie, nájdete ho aj v sekcii Referencie.

Priebeh architektonického poradenstva:

  1. skontaktovanie sa s klientom, získanie zadania a východiskových materiálov (fotky, zameranie)
  2. zhodnotenie situácie a navrhnutie riešenia na základe poskytnutých materiálov
  3. grafický výstup – jednoduché dispozičné škice, slovný opis, referenčné príklady

Návrh zariadenia spálne

Návrh farebného riešenia

Cena za architektonické poradenstvo on-line, služba SMALL, je nastavená pre jednu miestnosť bytu/ domu. V prípade požiadavky na riešenie miestnosti s nadštandardnou rozlohou je možné navýšenie ceny.

Ak Vás zaujala moja ponuka, vyplňte prosím kontaktný formulár.

Po vyplnení a odoslaní formulára Vás budem  kontaktovať emailom alebo telefonicky a dohodneme sa na ďalšom postupe.    Prečítal som si a súhlasím s podmienkami Ochrany osobných údajov

    Podmienky ochrany osobných údajov si môžete prečítať TU

    Pozrite si ďalšie služby Architektonického poradenstva on-line