Architektonické poradenstvo SMALL – 99 €
Pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu a postačí im prvotný nápad a rýchla rada vo forme jednoduchého grafického výstupu, skice, alebo referenčného príkladu.

Architektonické poradenstvo SMALL – 99 €

Pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu a postačí im prvotný nápad a rýchla rada vo forme jednoduchého grafického výstupu, skice alebo referenčného príkladu.

Možno práve vyberáte pozemok a potrebujete si preveriť, aký dom by sa vám naň zmestil, či by vám vyhovovalo jeho natočenie k svetovým stranám, či by sa k domu zmestila dvojgaráž, alebo iba prekryté státie pre auto, prípadne či by sa terasa z obývačky dala umiestniť na južnú stranu atď.

Odpoveď na tieto, ale aj iné otázky vám prezradí rýchly koncept, ktorý vám môže pomôcť pri rozhodovaní a kúpe najvhodnejšieho pozemku. A zaplatíte iba za to, čo naozaj potrebujete.

Príklad, ktorý je k tomuto typu poradenstva uvedený, rieši čiastočný návrh zariadenia obývacej izby. Ak si ho chcete preštudovať podrobnejšie, nájdete ho aj v sekcii Referencie.

Priebeh architektonického poradenstva:

  1. skontaktovanie sa s klientom, získanie zadania a východiskových materiálov (fotky, zameranie)
  2. zhodnotenie situácie a navrhnutie riešenia na základe poskytnutých materiálov
  3. grafický výstup – jednoduché dispozičné škice, slovný opis, referenčné príklady

Návrh zariadenia obývačky

navrh zariadenia obyvacej izby

Cena za architektonické poradenstvo on-line, služba SMALL, je nastavená pre jednu miestnosť bytu/ domu. V prípade požiadavky na riešenie miestnosti s nadštandardnou rozlohou je možné navýšenie ceny.

Ak Vás zaujala moja ponuka, vyplňte prosím kontaktný formulár.

Po vyplnení a odoslaní formulára Vás budem  kontaktovať emailom alebo telefonicky a dohodneme sa na ďalšom postupe.    Prečítal som si a súhlasím s podmienkami Ochrany osobných údajov

    Podmienky ochrany osobných údajov si môžete prečítať TU

    Pozrite si ďalšie služby Architektonického poradenstva on-line