Návrh zariadenia obývačky

Návrh zariadenia obývačky

Domov / Referencie / Návrh zariadenia obývačky
https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2019/03/01.jpg

„Nejakú predstavu o zariadení obývačky som na začiatku mala. Nebola som si však vôbec istá, či by to vyzeralo dobre a už vôbec nie, ako to farebne zladiť. Pomohli ste mi predstavu pekne učesať a dať mi nové nápady. Teraz  už som spokojná, lebo  viem, ako to chcem mat a ostáva nám už len sa do toho pustiť:)“ Stanislava Šimčíková

Pani Stanka sa nasťahovala do nového bytu, ktorý si už svojpomocne väčšinou zariadila. Posledná vec, ktorú bolo treba dotiahnuť, bolo rozmiestnenie nábytku v obývačke.  Táto izba slúži viacerým účelom – na spoločné trávenie času s rodinou, na pozeranie televízora, na spoločné stolovanie a niekedy aj ako pracovňa.

Keďže kuchyňa už bola hotová, podlaha položená a gauč kúpený, farebný a materiálový návrh len jemne doladil nové prvky k pôvodným. Tehličkový obklad použitý na ťažiskovej stene v obývačke /prechádzajúci za roh do vstupnej predsiene/ ozvláštni priestor svojou štruktúrou. Ostane už ale biely, aby nevnášal do priestoru ďalšiu farbu, ktorá by kontrastovala s použitým bledým drevom, podlahou a zelenou sedačkou. Sklápateľný stolík v roku miestnosti v prípade potreby poslúži ako pracovný kútik. Počas bežnej prevádzky bytu zbytočne nezavadzia.

Kliknite na obrázky a pozrite si návrhy zariadenia obývačky