Referencie -

Referencie -

Domov / Referencie / Referencie -
AllBlogDIY – tvorivé nápadyNa návšteve u ...
https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2021/03/04_alt041obalka-1280x640.jpg

Malou nevýhodou izieb pri zariaďovaní je, keď sú dvere alebo okno umiestnené hneď pri stene. Väčšinou je lepšie, keď vedľa nich ostane aspoň 50cm, najlepšie 65cm, aby sa na stenu zmestila vstavaná skriňa. Zariaďovanie takej izby je flexibilnejšie a poskytne viac alternatív. Ale ani v takomto prípade nie je nič stratené.

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2021/03/05-farby1-1280x640.jpg

Niekedy sa dostaneme do situácie, kedy potrebujeme prideliť jednej miestnosti viaceré funkcie. To sa stalo aj v tomto prípade, kedy bolo treba izbu prispôsobiť viacerým požiadavkám. Na jednej strane manželská posteľ na spanie, ako druhé dostatok úložného priestoru na oblečenie a na strane tretej hrací kútik pre dieťa.

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2020/02/nahlad1-1280x640.jpg

Časy, keď sme chodili k zubárovi so strachom a čakali sme na ošetrenie na nehostinnej chodbe sú už dávno preč. Keď ma oslovila dvojica zubárov zakladajúca novú ambulanciu, potešila som sa. Ich predstava o priestore, ktorý bude slúžiť ako čakáreň pre objednaných pacientov, ma nadchla.

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2020/02/nahlad-1280x640.jpg

Mladý manželský pár žijúci v Nemecku ma oslovil, aby som im pomohla navrhnúť novú dispozíciu domu, ktorý sa chystali zrekonštruovať. Pomerne rozsiahle priestory na prízemí, doteraz slúžiace ako sklad, sa mali premeniť na dennú časť domu s kuchyňou, obývačkou a príručnou hygienou.

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2020/02/obyvacka-nahlad-1280x640.jpg

Tento dom patrí manželskému páru, ktorý si ním splnil svoj životný sen o bývaní. Mal to byť víkendový dom, ktorý by bol ale celoročne obývateľný. Projekt bol už vypracovaný, ale nevedeli si celkom dobre predstaviť, ako to zariadiť a doladiť v interiéri, aby bol výsledok taký, po ktorom túžili.

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2020/03/kuchyna2-1280x640.jpg

„Kúpili sme štvorizbový byt. Má krásnu, priestrannú obývačku a veľkú detskú izbu ale kúpeľňa a wc sú minimálne. Máme malé deti, takže by nám v kúpeľni viac vyhovovala vaňa, ale spolu s pračkou sa to tam nezmestí.“

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2019/03/01.jpg

„Nejakú predstavu o zariadení obývačky som na začiatku mala, no nebola som si vôbec istá, či by to vyzeralo dobre a už vôbec nie, ako to farebne zladiť. Pomohli ste mi predstavu pekne učesať a dať mi nové nápady. Teraz  už som spokojná, lebo  viem, ako to chcem mat a ostáva nám už len sa do toho pustiť:)“ Stanislava Šimčíková

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2019/01/spanielsko75.jpg

"Ďakujeme za vypracovanie architektonického návrhu nášho bytu v podkroví s dvoma terasami v Španielsku. Požiadavkou bolo, vymyslieť nový priestor pre kuchyňu a prepojiť ju s obývacím priestorom, vytvoriť office priestor a zároveň guest room v jednom."

https://www.okomarchitektky.sk/wp-content/uploads/2018/12/RD_01s.jpg

"Nejen že vzala v potaz všechny mé požadavky a skvěle je zakomponovala do návrhu, ale vymyslela takové řešení, které by mě ani ve snu nenapadlo. Umístění příček a úložných prostor je prostě geniální. Moc děkuji, dokonce i manžel je nadšený."